Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 71

12278.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
12279.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
12280.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
12281.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
12282.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
12283.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
12284.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt / Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363
12285.

Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt /
Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Petőfi-Album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky. Néhány szakadás a könyvben.
12286.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Budapest 1960. Magyar Helikon.
12287.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk. Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., [1902], Lampel Róbert. Kiadói, festett, szecessziós, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, a gerinc sérült
12288.

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk. Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., [1902], Lampel Róbert. Kiadói, festett, szecessziós, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, a gerinc sérült

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3db háború előtti kiadvány: Ignotus és Szombati-Szabó István verseskötete; valamint Jacot-Collier: Marconi
12289.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft