Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 30

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. / Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.
19024.

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /
Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
19025.

1922 után 900-as tisztaságú bécsi jelzéssel ellátott ezüst (Ag) férfi cigarettatárca, belül aranyozott (tetején apró horpadás) /
Silver cigarett case with 900 fineness Viennese hallmark, gold plating inside (minor fault on top), 10×8cm, 128gr

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1937-1965 Növényi motívumokkal díszített ezüst (Ag) tálca 800-as tisztaságú magyarországi dianás jelzéssel és L.L. mesterjeggyel ellátva / Silver tray with floral decoration on the edge, 800 fineness Hungarian Dianakopf hallmark, d: 33,5cm, 640gr
19026.

1937-1965 Növényi motívumokkal díszített ezüst (Ag) tálca 800-as tisztaságú magyarországi "dianás" jelzéssel és L.L. mesterjeggyel ellátva /
Silver tray with floral decoration on the edge, 800 fineness Hungarian "Dianakopf" hallmark, d: 33,5cm, 640gr

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
19027.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
cca 1940 800-as tisztaságjelű ezüst (Ag) horgolt láncszemes színházi táska fekete bakelitdíszítéssel (kis sérüléssel) / Silver women`s theater bag with bakelite decoration (with minor fault) br 180gr, 18x16cm
19028.

cca 1940 800-as tisztaságjelű ezüst (Ag) horgolt láncszemes színházi táska fekete bakelitdíszítéssel (kis sérüléssel) /
Silver women`s theater bag with bakelite decoration (with minor fault) br 180gr, 18x16cm

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
Férfi 14K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal fehér aranyba foglalva, összesen: 0,4 ct, jelzett, bruttó: 7 gr, méret: 59/ Gold ring with diamond
19029.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft