Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /
Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.
1922 után 900-as tisztaságú bécsi jelzéssel ellátott ezüst (Ag) férfi cigarettatárca, belül aranyozott (tetején apró horpadás) /
Silver cigarett case with 900 fineness Viennese hallmark, gold plating inside (minor fault on top), 10×8cm, 128gr
1937-1965 Növényi motívumokkal díszített ezüst (Ag) tálca 800-as tisztaságú magyarországi "dianás" jelzéssel és L.L. mesterjeggyel ellátva /
Silver tray with floral decoration on the edge, 800 fineness Hungarian "Dianakopf" hallmark, d: 33,5cm, 640gr
cca 1940 800-as tisztaságjelű ezüst (Ag) horgolt láncszemes színházi táska fekete bakelitdíszítéssel (kis sérüléssel) /
Silver women`s theater bag with bakelite decoration (with minor fault) br 180gr, 18x16cm