10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.
[Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)