Marianischer Festkalender für das katholische Volk, eingerichtet auf all Tage des Jahres I. Regensburg, 1865, Georg Joseph Manz. Félvászon kötésben, illusztrált /
Half-linen binding, illustrated
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve, Szent István-Társulat kiadása, Budapest 1938., kiadói dombornyomott aranyozott egészvászon kötésben