Vén Edit (Budapest, 1937), Csempekép, XX. század második fele, 30 x 14... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/180/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Keramiak~400006/Ven-Edit-Budapest-1937-Csempekep-XX-szazad-masodik-fele-30-x-14-6-cm-Mazas-keramia-Jel~II642574
642574
11065
180
Art-ceramics
Leírás: Vén Edit (Budapest, 1937), Csempekép, XX. század második fele, 30 x 14,6 cm Mázas kerámia. Jelzett.
: Sys