Kerámiák Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
638720
11088
180
Art-ceramics
Régi, mázas, népművészeti kerámiacsupor /
Old folkloristic jar, 14,5x9cm 638709
11089
180
Art-ceramics
Old folkloristic jar, 12x10cm 622933
11090
180
Art-ceramics
Goebel síelő fiú, fali kerámia, jelzett, hibátlan, 10×10 cm 585517
11091
180
Art-ceramics
2db jelzett mázas kerámia váza /
A pair of ceramic vases, 20x20cm 638726
11092
180
Art-ceramics
Régi, mázas, népművészeti kerámiacsupor (kis lepattogzásokkal) /
Old folkloristic jar (with minor faults), 15x9cm 638747
11093
180
Art-ceramics
Régi, jelzett, fajansz falitányér /
Old faience plate, d: 23,5cm 638746
11094
180
Art-ceramics
Old faience plate, d: 23,5cm 638745
11095
180
Art-ceramics
Old faience plate, d: 23,5cm 638754
11096
180
Art-ceramics
Népi, mázas, kerámia pecsenyéstál (lepattogzásokkal) /
Folkloristic glazed ceramic roast plate (with faults), 27x18cm 642195
11097
180
Art-ceramics
15 db vegyes porcelán, kerámia tétel, néhány darab sérült, összesen:15 db 639395
11098
180
Art-ceramics
Kézzel festett tojástartó és kínálótálak, egyik jelzett SKM, hibátlanok, összesen: 3 db, 23×18-23×23 cm 640984
11099
180
Art-ceramics
Gorka pálinkás készlet, kerámia, jelzett, hibátlan, h:33 cm, m:5 cm, sz:6 cm / Gorka ceramics set Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft