Könyvek: Történelem

Tételek száma: 48

12148.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12149.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gaál Mózes: Napóleon - a hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911. Athenaeum. félvászon kötésben (gerinc hibás)
12150.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
II. Rákóczi Ferenc emlékiratai. Fordította: Vas István. Budapest 1948. Révai
12151.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lobrede auf den heilingen Alonßius Gonzaga..., Nagyszombat, 1782, gedruckt mit fönigl. ofnerisch. Unsiversitats Schriften
12152.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eugene Bagger: Franz Joseph. Zürich-Leipzig-Wien, 1927, Amalthea. Monográfia Ferenc Józsefről 79 képpel illusztrálva, kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, a címlapon apró szakadással, jó állapotban / Linen binding, 79 pictures, good condition
12153.

Eugene Bagger: Franz Joseph. Zürich-Leipzig-Wien, 1927, Amalthea. Monográfia Ferenc Józsefről 79 képpel illusztrálva, kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, a címlapon apró szakadással, jó állapotban /
Linen binding, 79 pictures, good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rózsa György: Régi várképek. Budapest 1959.
12154.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1935 Chapin, Hist: American civic heraldry. Amerikai polgári címerkönyv.
12155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák. Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .
12157.

(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák.
Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kósa János: II. Rákóczi György. /Magyar Életrajzok/ Bp., é.n. Franklin. 182p. Kiadói, papírborítóban. (2 lap szenes)
12158.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Henry Morton Stanley: A nagy afrikai kutatók önéletírása.Bp.1912. Karriérek Kiadóvállalat, foltos
12159.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft