Könyvek: Történelem

Tételek száma: 48

Szilágyi Sándor: A Rákóczyak kora Erdélyben, I. köt. Pest, 1868, Pfeiffer Ferdinánd. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben (a gerinc sérült), márványozott lapszélekkel, szép állapotban. Rendkívül ritka
12112.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Fényes Elek: Magyarország ismertetése statistikai, földirati s történelmi szempontból. I. kötet. Dunántuli kerület. 1. szakasz: Baranya, Székes-Fehér, Gyõr, Komárom, Mosony, Somogy vármegyékkel. 2. szakasz: Sopron, Tolna, Vas, Veszprém, és Zala vármegyékkel. Pest, 1865, Pollák Testv. Ritka! Szétvált félvászon kötésben, utolsó lap szakadt.
12113.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
12114.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Guthries und Grays allgemeine Weltgeschichte. / 35. volume Brünn. 1787. 718p. (gerinc sérült) / spine cover damaged
12115.

Guthrie's und Gray's allgemeine Weltgeschichte. / 35. volume Brünn. 1787. 718p. (gerinc sérült) / spine cover damaged

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gaali Zoltán: A székely ősvárak története, mondája és legendája. I. köt. Bp., é. n. Makkay. 311p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.
12116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12117.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Henri Pirenne: Geschiedenis van België - Belgium története, I-II. kötete a négyből, La Renaissance du Livre Kiadó, 1923. Brüsszel, flamand nyelven, kiadói műbőr kötésben, szép állapotban
12118.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Czedik von Bründlsberg, Alois: Die Weltgeschichte in Tabellen. Wien Sollmayer & Comp. 1859
12119.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12120.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A szerző saját kéziratából életrajzi értekezéssel közli Toldy Ferencz. 1-2. kötet (egybekötve). Első kiadás! Pesten, 1861. Heckenast Gusztáv Díszes, aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (kötéstábla egy helyen elvált)
12121.

Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A szerző saját kéziratából életrajzi értekezéssel közli Toldy Ferencz. 1-2. kötet (egybekötve). Első kiadás! Pesten, 1861. Heckenast Gusztáv
Díszes, aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (kötéstábla egy helyen elvált)

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ignotus (Veigelsberg Hugó): Feljegyzések. Bp., 1909, Grill Károly. Kissé kopott félbőr kötésben. Első kiadás.
12122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12123.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft