A Teleki család címerének szívpajzsával díszített aranyozott ezüst keresztelő készlete, a kés hiányzik, jelzett Dianás 1866-1937 közötti, jó állapotban, modern dobozban, Nettó 118 g / Silver baptist set of noble family Teleky. Knife missing. In modern box
cca 1900 Graziosa Chronometre különleges négyszögletű ezüst (Ag) zsebóra. A számlapján egy-két karcolásnyom, a belső fedőlapja hibás. Tisztításra szorul /
Silver pocketwatch with special rectangular form. Needs cleaning, but works, some scratches on dial, movement lid needs repair, br: 71,5gr
cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul /
Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr
Ónix és tenyésztett gyöngy nyaklánc hozzá tartozó fülbevaló párral, ezüst (Ag) szerelékkel /
Onyx and cultured pearl necklace with earrings and silver accessories, 48cm, 3,5cm