Metszetek Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
387379
11000
171
28000
Engravings
Tombleson: Rhein-Ansichten. Von Mainz bis zum Ursprung der Quelle. Zweite Serie. Rajnai látképek - Mainztól a folyó forrásáig, német nyelvű útikönyv 70 acélmetszettel, Ascher, London, 1832. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban. / Tombleson‘s Views of the Rhine, with 70 steel-engravings, London 1832 572210
11001
171
Engravings
1800-as évek eleje híres történelmi személyiségek arcképei 110 db rézmetzsetű kép / Famous historical persons copper engravings 110 pictures d:45mm 418965
11002
171
Engravings
cca 1900 A Bártfai városháza homlokzata acélmetszet fém keretben / Bardejov city hall facade steel-engraving in steel frame 32x42 cm 509423
11003
171
Engravings
cca 1897 Budapest Földművelésügyi Minisztérium épülete. Fénynyomat a Divald műterméből 44×24 cm 503492
11004
171
Engravings
cca 1900 Hamburg St. Pauli vásár. Kőnyomat . /
Lithography in frame 33x45 cm 444600
11005
171
Engravings
cca 1850 4 db rézmetszet: Woernle, Doby, Rauscher, Michaelek / 4 etchings from different artists 29x39 cm 543962
11006
171
Engravings
Sébastien Leclerc (1637-1714): L'Académie des sciences et des beaux-arts dédiée au Roy, rézkarc, kartonra kasírozva /
Etching, 28x41cm 544264
11007
171
Engravings
W. G. Wall - T. S. Woodcock: View of Newburgh (cca 1840), acélmetszet /
Steel engraving, 17x24cm 514498
11008
171
Engravings
1826 Giulio Campi: Madonna. Angelo Bonini rézmetszete. kartonra kasírozva 35x65 cm (egy szakadás) / Etching (one tear) 480939
11009
171
Engravings
cca 1900 Párizsi kőnyomatos divatkép / Litho fashion picture 30x45 cm 572182
11010
171
Engravings
cca 1850 Szt Ferenc 2 db litho kép paszpartuban / St Francis litho pictures A/4 571911
11011
171
Engravings
Peschky Ferenc: Mocsáry Antal író, költö. Kőnyomat. 15x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft