Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 55

Pietro Bellachini Zauberkabinet. Reutlingen. 160p.
12190.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12191.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
12192.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Euripides I. Deutsch in den Versmaßen der Urschrift von J. J. C. Donner. Zweite verbesserte Auflage. Leipzig-Heidelberg, 1859, C. F. Wintersche Verlagshandlung. Euripidész drámái németül [Hippolitosz, Hekabé, Heléna, Főníciai nők, Médeia, Oresztész], dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben / Euripides dramas in German, linen binding
12193.

Euripides' dramas in German, linen binding

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Festett halina (!) kötésben, szép állapotban
12194.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härterschen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban / Original paper binding, nice condition
12195.

Original paper binding, nice condition

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cottascher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban / Linen binding, good condition
12196.

Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban /
Linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12198.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Petőfi Sándor összes költeményei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Ferenczi Zoltán. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (a 2. kötet gerince sérült, egy-két lapján ceruzás firka)
12199.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12201.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft