Festmények és grafikák Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
444974
171
Abonyi jelzéssel: Női akt, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x30 cm 512440
10001
171
Arató István (1922-2010): Rózsaszál, olaj, farost, jelzett, 11x21cm, keretben 578103
10002
171
Arató Gyula (-): Budapesti látkép, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 42x52cm 547661
10003
171
14000
Arató István (1922): Gödi Duna part, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 25x29 cm 542379
10004
171
Badacsonyi Sándor (1949)- Shakespeare: A vihar, 76/100 rézkarc, papír, 30×27 cm 500033
10005
171
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. Jelzett 30x20 cm 500206
10006
171
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. Jelzett 30x20 cm 500193
10007
171
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. 30x20 cm 558156
10008
171
Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm 530800
10009
171
Baky Győző (1902-1972): Szenvedő Krisztus a torinói lepel nyomán, selyemkép, jelzett, üvegezett keretben, 49x57cm 480470
10010
171
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Erdő, olaj-vászon, jelzett, 2 helyen javított, 55x45cm 472613
10011
171
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Faluvég, olaj-karton, jelzett, keretben 50x60cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft