Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
556488
11244
169
Áttört bécsi rózsás kínálótál, hibátlan, jelzés nélkül, matricás, hossza 31 cm, 557572
11245
169
Bavaria porcelán levesestál, kézzel festett, gazdagon díszített, hibátlan, jelzett, 24×29 cm / Handpainted chinaware soup bowl 557599
11246
169
Royal Earthenware jubileumi tányér a királynő tiszteletére 1952-1977, jelzett, kissé kopott, d:22 cm / Royal Earthenware commemorative plate of Queen Elizabeth II's Silver Jubilee 1952-1977 557113
11247
169
Csehszlovákia Olympia porcelán hiányos készlet: Összesen 6 db, mind hibátlan szép arany színű díszítéssel: Levesestál, ovális tál, húsos tál, szószos, fűszeres /Not complete chinaware set 568899
11248
169
Két darab matricás tányér, egyik jelzett Schönwald d: 25 cm 551406
11249
169
Virágmintás festett, jelzett, számozott brazil porcelán poháralátét-szett tartóval / Brazilian painted porcelain coasters with case 571000
11250
169
1500
Spanyol dísztányér, Sevillarte 24K arany díszítéssel, jelzett, d:15 527966
11251
169
Bajor porcelán tálkészlet: Leveses és pecsenyéstálak, bonbonniere, cukortartó 554719
11252
169
Lipcse címerével díszített jelzés nélküli porcelán bonbonier a belsején (nem látható helyen) sérült / Chinaware bonbonier damaged inside 14cm 524450
11253
169
Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm 484956
11254
169
3db svájci porcelán tál és tányér / Swiss chinaware bowls and plates 442315
11255
169
6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft