1989 Orosz Andrea: Virágcsendélet, akvarell-farost, 50x60 cm keretben https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/165/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~900001/1989-Orosz-Andrea-Viragcsendelet-akvarell-farost-50x60-cm-keretben~II449460
449460
10164
165
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: 1989 Orosz Andrea: Virágcsendélet, akvarell-farost, 50x60 cm keretben
: Sys