Könyvek: Technika Tételek száma: 13
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
412016
12888
163
Books: Technics
Lósy-Schmidt Ede - Barát Béla (szerk.): Technikai lexikon. I.-II. köt Bp. 1928. Győző Andor, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (egy gerincen és 2 lapon apró hibák, de összeségében jó állapotban) 514938
12889
163
Books: Technics
2db házépítéssel kapcsolatos könyv: Sajátházépítés, Építsd magad 531232
12890
163
Books: Technics
Álomház 2000 - Háztervek építkezőknek és álmodozóknak, Családi ház tervgyűjtemény és szakkatalógus 1997, kiadja az Álomház 2000 kiadó, címjegyzékkel 434441
12891
163
Books: Technics
1959 Városi Családi ház, Műszaki Könyvkiadó, Bp., fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, félvászon kötésben, szép állapotban 431691
12892
163
Books: Technics
1963 Tűzoltási tapasztalatok + 1958 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság, szolgálati használatra 530974
12893
163
Books: Technics
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai Gyakorlati Alapismeretek. Bp., 1913. 548p. Kissé foszlott egészvászon kötésben 488820
12894
163
Books: Technics
1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban 529977
12895
163
Books: Technics
Kolibri könyvek sorozat - Horváth Árpád: Órák, Móra Könyvkiadó, Bp. 1988, sok színes képpel, kiadói kemény papírkötésben 498426
12896
163
Books: Technics
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1962, Műszaki könyvkiadó. Szövegközi illusztrációkkal és színes mellékletekkel, kiadói félvászon kötésben 531982
12897
163
Books: Technics
Jesch László: Gépkocsizók könyv. Bp., 1949. Egyetemi nyomda 339p. 498154
12898
163
Books: Technics
Eberhard Preusch: Így gondozd a trabantodat. Táncsics Könyvkiadó, 1971. 498153
12899
163
Books: Technics
F. Meissner: Trabant- Hogyan tovább? Műszaki Könyvkiadó, Budapest, 1980. Használati útmutató, fekete-fehér rajzokkal, és fotókkal. 359p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft