Judaika

Tételek száma: 23

Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Budapest, 1940. Eredeti bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel és borítóval. 655 o. (sérült gerinc)
11490.

Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára.
Budapest, 1940. Eredeti bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel és borítóval. 655 o. (sérült gerinc)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11491.

Kikiáltási ár:
800 Ft
IMIT (Izraelita Magyar Irodalmi Társulat) évkönyve. Szerk.: Bánóczi József. Budapest, 1912. Eredeti, jó állapotú aranyozott vászonkötésben. 412p.
11492.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1908 Morris Rosenfeld költeményei - Gettódalok , Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedés, Bp., Freund Jenő ex librissel, márványozott lapszélekkel, kiadói aranyozott dombornyomott kötésben, apró hibákkal a sarkán
11493.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
IMIT (Izraelita Magyar Irodalmi Társulat) évkönyve. Szerk.: Bánóczi József. Budapest, 1912. Eredeti, jó állapotú aranyozott keménykötésben.
11494.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mózes öt könyve A pentateuch. Héber és magyar nyelven. Bp., 1914 Brit és külföldi bibliatársulat. 350p. egészvászon kötésben / 5 books of Moses. Linen binding in good condition
11495.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1928 Jabneh Homiletikai folyóirat
11496.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Maurice Mendjizki-Paul Eluard: Hommage Aux Martyrs Et Aux Combattants Du Ghetto De Varsovie, Paris 1950. / Maurice Mendjizki-Paul Eluard:A Varsói Gettó mártírjai és harcosai tiszteletére, a művészek képeivel, szép állapotban
11497.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Díszes zsidó halotti levél 31x41cm
11498.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db judaika témájú könyv: Domán István-Talmud részletek, kommentárok magyarul, Rich Cohen-Kemény zsidók, Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja, hová tűntek a katonák?, A történet vége
11499.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
14 db modern, judaika témájú német könyv, szakácskönyvekkel / 14 German Judaica books incl. cook-books
11500.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft