cca 1900 Mákzór imádságos könyv az év minden napjára ford.: Schön József, Schlesinger József. Héber-magyar. Kissé laza egészvászon kötésben / Hebrew Hungarian prayerbook
1908 Morris Rosenfeld költeményei - Gettódalok , Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedés, Bp., Freund Jenő ex librissel, márványozott lapszélekkel, kiadói aranyozott dombornyomott kötésben, apró hibákkal a sarkán
Mózes öt könyve A pentateuch. Héber és magyar nyelven. Bp., 1914 Brit és külföldi bibliatársulat. 350p. egészvászon kötésben / 5 books of Moses. Linen binding in good condition
Maurice Mendjizki-Paul Eluard: Hommage Aux Martyrs Et Aux Combattants Du Ghetto De Varsovie, Paris 1950. / Maurice Mendjizki-Paul Eluard:A Varsói Gettó mártírjai és harcosai tiszteletére, a művészek képeivel, szép állapotban
3 db judaika témájú könyv: Domán István-Talmud részletek, kommentárok magyarul, Rich Cohen-Kemény zsidók, Kardos G. György: Avraham Bogatir hét napja, hová tűntek a katonák?, A történet vége