Könyvek: Magyarság és történelem

Tételek száma: 41

25 év a dolgozó nép szolgálatában 1945-1970 képes album a Belügyminisztérium kiadásában, kiadói egészvászon kötésben
12637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai és kalandjai, I-XVIII. kötet, sorozat, Köhler K.F. Kiadó, Lipcse, 1873., fordította Halasi O., könyvenként 2 kötet, kiadói félvászon kötésben,
12638.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott. 4 részben, önálló címlapokkal, Kolosváratt, 1779. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
12639.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Magyar Történelmi Társulat Kossuth Lajos születésének 150. évfordulójára kiadott emlékkönyve I. és II. kötet, Akadémiai Kiadó 1952.
12640.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
6db klf 1956-os témájú könyv
12641.

6db klf 1956-os témájú könyv

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft