https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
M. A. Thibaut: Deutsch-Franzözisch und Franzözisch-Deutsch Wörterbuch, sechste Auflage, Leipzig 1838, korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / Dictionary, in good condition
11502.

M. A. Thibaut: Deutsch-Franzözisch und Franzözisch-Deutsch Wörterbuch, sechste Auflage, Leipzig 1838, korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / Dictionary, in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dersi Tamás - Szántó Tibor: A magyar sajtó képeskönyve, Kossuth 1973
11503.

Dersi Tamás - Szántó Tibor: A magyar sajtó képeskönyve, Kossuth 1973

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
2
Gulyás Pál: A bibliográfia kézikönyve, Könyvértékesítő Vállalat 1984, 455p.
11504.

Gulyás Pál: A bibliográfia kézikönyve, Könyvértékesítő Vállalat 1984, 455p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Zászlós-Zsóka György: Toszkánai harangok - Az etruszk nép őszinte története, Magyar-Amerikai Szépműves Céh 1983. Első kiadás!
11505.

Zászlós-Zsóka György: Toszkánai harangok - Az etruszk nép őszinte története, Magyar-Amerikai Szépműves Céh 1983. Első kiadás!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3
Konrad Lorenz: Er redete mit dem Vieh, den Vogeln, unnd den Fischen. Második kiadás / second issue
11506.

Konrad Lorenz: Er redete mit dem Vieh, den Vogeln, unnd den Fischen. Második kiadás / second issue

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1930 Dr. Cholnoky Jenő: A napsugár diadala, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 107 képpel és 67 ábrával, szép állapotban
11507.

1930 Dr. Cholnoky Jenő: A napsugár diadala, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 107 képpel és 67 ábrával, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Gundel Károly - Reichardt györgy: A felszolgálás kézikönyve, Klein nyomda Karcag 1938 (ragasztott papírkötés)
11508.

Gundel Károly - Reichardt györgy: A felszolgálás kézikönyve, Klein nyomda Karcag 1938 (ragasztott papírkötés)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
Komjáthy Aladár: Csodák és kínok - Versek, Singer és Wolfner, Első kiadás! Klaudy István ex librisével. Gerinc sérült
11509.

Komjáthy Aladár: Csodák és kínok - Versek, Singer és Wolfner, Első kiadás! Klaudy István ex librisével. Gerinc sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, IV. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition
11510.

Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, IV. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1933-34 Otthonunk kézimunka magazin egy évnyi száma keménykötésben
11511.

1933-34 Otthonunk kézimunka magazin egy évnyi száma keménykötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
A malomipar technológiája 130p és Malomipari ábragyűjtemény, Budapest 1937
11512.

A malomipar technológiája 130p és Malomipari ábragyűjtemény, Budapest 1937

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Beethowen: Országos zeneünnepély (lexikon), Egytemi nyomda, 1927, 96p. számos képpel (gerinc kissé sérült)
11513.

Beethowen: Országos zeneünnepély (lexikon), Egytemi nyomda, 1927, 96p. számos képpel (gerinc kissé sérült)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz