Festmények és grafikák / Paintings and graphics Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
283530
125
1500
Abonyi jelzéssel: Ensz karikatúra "Ebből mág nemzetközi bonyodalom is lehet", vegyes technika, papír, félbehajtva hátán a szöveggel, 30x21cm 347206
10001
125
Ábrahám Rafael (1929-): Trencsén, rézkarc-papír, jelzett 55x43 cm 347236
10002
125
4 db Allonge lithographia 36x46 cm 347234
10003
125
Allonge lithographia 36x46 cm 347228
10004
125
Allonge lithographia 36x46 cm 347225
10005
125
Allonge lithographia 36x46 cm 347219
10006
125
Allonge lithographia 36x46 cm 347048
10007
125
1984 Amerigo Tot(1909-1984): Szerelmesek, ceruzával jelzett kőnyomat papíron, 40x29,5 cm 347047
10008
125
1984 Amerigo Tot(1909-1984): Szerelmesek, ceruzával jelzett kőnyomat papíron, 40x29,5 cm 347045
10009
125
1984 Amerigo Tot(1909-1984): Szerelmesek, ceruzával jelzett kőnyomat papíron, 40x29,5 cm 347040
10010
125
1984 Amerigo Tot(1909-1984): Szerelmesek, ceruzával jelzett kőnyomat papíron, 40x29,5 cm 346971
10011
125
40000
Amerigo Tot (1909-1985): Szentek és apostolok 6 db szignált nyomatot tartalmazó mappa Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft