Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3418035
12539
502
3200
Bavaria "Dorothea" kínai edény mintás 3 részes kávészervírozó szett, jelzett, hibátlan, 13,5x19,5 cm 3415430
12540
502
Porcelán levelibéka figura, jelzés nélkül, hibátlan, 20x12 cm 3414975
12541
502
Drasche emlékkulacs + Zsolnay porcelán kulacs + porcelán pipa, sérüléssel, m: 13 cm alatt 3414970
12542
502
Városlőd 3 darab tárgy, cca 20. sz. eleje, jelzett, kulacs sérült, m: 21 cm alatt 3414707
12543
502
3 darab dísztálka, Boch, Hollóházi Szász Endre, Limoges, d: 5-11 cm 3414463
12544
502
Jegesmedve. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm 3414211
12545
502
Limoges antik csésze alátéttel, jelzett, kopással, 13,5 cm 3414208
12546
502
Szecessziós porcelán tálca, 18x29 cm 3414149
12547
502
Höchts dísztálka a Frankfurti Operaház képével, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 3414145
12548
502
Minton "Shalimar" tálka, jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 11 cm 3414144
12549
502
Harry Potter porcelán bögre, dobozában, m: 10cm 3413828
12550
502
Alföldi fehér gyümölcsleveses tál, jelzett, hibátlan, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft