Porcelán

Tételek száma: 353

Bavaria "Dorothea" kínai edény mintás 3 részes kávészervírozó szett, jelzett, hibátlan, 13,5x19,5 cm
12539.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Porcelán levelibéka figura, jelzés nélkül, hibátlan, 20x12 cm
12540.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Drasche emlékkulacs + Zsolnay porcelán kulacs + porcelán pipa, sérüléssel, m: 13 cm alatt
12541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Városlőd 3 darab tárgy, cca 20. sz. eleje, jelzett, kulacs sérült, m: 21 cm alatt
12542.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

3 darab dísztálka, Boch, Hollóházi Szász Endre, Limoges, d: 5-11 cm
12543.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Jegesmedve. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
12544.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Limoges antik csésze alátéttel, jelzett, kopással, 13,5 cm
12545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szecessziós porcelán tálca, 18x29 cm
12546.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Höchts dísztálka a Frankfurti Operaház képével, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
12547.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Minton "Shalimar" tálka, jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 11 cm
12548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Harry Potter porcelán bögre, dobozában, m: 10cm
12549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Alföldi fehér gyümölcsleveses tál, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12550.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft