Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3416223
12527
502
Aquincum strandoló fiú. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3416130
12528
502
ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Hibátlan, jelzett, 7x8 cm 3416129
12529
502
Asa Selection 6 darab posztmodern sárga design váza, 9x5x8 cm 3416117
12530
502
ASA Selection 6 darabos krémrózsaszín design váza szett. Színes porcelán, újszerű, h: 13 cm 3416115
12531
502
Asa Selection 6 darab posztmodern design váza, újszerű, 9x9x8 cm 3415963
12532
502
Royal Dux kutya figura, jelzett, hibátlan, 17x9 cm 3416090
12533
502
Asa Selection 4 doboz design porcelán tricolor paprika és macaron dísztárgyak, bontatlan csomagolásokban. 3417738
12534
502
Dísztányér, mozaikot imitáló mintával, mázhibával, d: 22 cm 3417742
12535
502
Cseh alt wien historizáló csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm 3417894
12536
502
cca 1935 Porzellanfabrik Graf von Henneberg egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm 3417931
12537
502
Kínai tusfestő vízcsepegtető, jelzett, hibátlan, 8x5 cm 3418027
12538
502
Bavaria vintage egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft