Porcelán

Tételek száma: 353

Aquincum strandoló fiú. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12527.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

ASA Selection 6 darabos kavicsot imitáló gyertyatartó szett. Hibátlan, jelzett, 7x8 cm
12528.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Asa Selection 6 darab posztmodern sárga design váza, 9x5x8 cm
12529.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ASA Selection 6 darabos krémrózsaszín design váza szett. Színes porcelán, újszerű, h: 13 cm
12530.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Asa Selection 6 darab posztmodern design váza, újszerű, 9x9x8 cm
12531.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Royal Dux kutya figura, jelzett, hibátlan, 17x9 cm
12532.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Asa Selection 4 doboz design porcelán tricolor paprika és macaron dísztárgyak, bontatlan csomagolásokban.
12533.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dísztányér, mozaikot imitáló mintával, mázhibával, d: 22 cm
12534.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Cseh alt wien historizáló csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm
12535.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1935 Porzellanfabrik Graf von Henneberg egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm
12536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kínai tusfestő vízcsepegtető, jelzett, hibátlan, 8x5 cm
12537.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bavaria vintage egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12538.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft