Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3412913
12488
502
Myott Meakin angol teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3412911
12489
502
Régi német fiú libával + Aquincum öltözködő lány, jelzett, hibátlan. 3412435
12490
502
Villeroy & Boch "Botanica" tálka, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 3412436
12491
502
Kínai fedeles ékszertartó edény, jelzés nélkül, d: 7,5 cm 3412382
12492
502
Wedgwood régi hajómintás tál, jelzett, lepattanással, d: 25 cm 3412402
12493
502
1988 Hutschenreuther porcelán csengő, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3412044
12494
502
3200
Wiener Porzellan 2 darab egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 3411555
12496
502
3200
5 darab porcelán figura, közte Ens pillangó. 3411657
12497
502
Hollóházi emblémázott tálka, jelzet, kis kopással, 12x14 cm 3411664
12498
502
Royal Studio Collection 2 darab horoszkópos bögre, oroszlán és szűz jegyekkel, dobozában, m: 10 cm 3411532
12499
502
Dracula ábrázolásával sörös korsó, hibátlan, m: 17 cm 3411492
12500
502
Japán cseresznyevirág mintás vékonyporcelán reggeliző szett. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft