Porcelán Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3415762
12425
502
Jegesmedve figura, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3414458
12426
502
Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm 3416636
12427
502
Aquincum matyó menyecske. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19,5 cm 3416632
12428
502
Aquincum Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm 3417735
12429
502
Dísztányér. Miskolc, 19. sz. második fele, jelzett: MISKOLCZ felirat, sérüléssel, d:17 cm 3417891
12430
502
4200
Inda- és pillangómintás kézzel festett kínai dísztál. Kína, XX. sz., jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm 3418050
12431
502
Villeroy & Boch - Heinrich "Fruit Garden" egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm 3417532
12432
502
Drasche / Kispest Ludas Matyi, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 18 cm 3397170
12433
502
Booths porcelán kistál, cca 1880, lepattanással, d: 8,5 cm 3395613
12434
502
Ritzenhoff "Caria" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm 3400702
12435
502
Aquincum térdelő akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3395549
12437
502
Antik arcképes gyermekcsésze, alján kis repedéssel, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft