Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3326096
31383
502
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka 3418105
31384
502
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Petőfi Sándor / Bem apó emlékére - MÉE Kiskőrös város éremgyűjtői " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina 3417868
31385
502
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Petőfi Sándor / Bem apó emlékére - MÉE Kiskőrös Város Éremgyűjtői " kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,25g/0.925/42,5mm) T:AU, patina 3378891
31386
502
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU 3383836
31387
502
13000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója " jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,40g/0.925/42,5mm) T:PP 3367368
31388
502
13000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért " jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP 3383827
31389
502
13000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója " jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,13g/0.925/42.5mm) T:PP fo. 3412957
31390
502
13000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István " jelzett Ag emlékérem, kapszulában, dísztokban (31,20g/0.925/43mm) T:PP 3383898
31391
502
14000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Felix, ave, Varadinum - Nagyvárad / Szent László halálának 900. évfordulója " Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott "660" tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP 3412950
31392
502
13000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Felix, ave, Varadinum - Nagyvárad / Szent László halálának 900. évfordulója " Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal "613" (30,85g/0.925/42,5mm) T:PP fo. 3412946
31393
502
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata " Ag emlékérem, kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal "007" (31,25g/0.925/42.5mm) T:PP 3396282
31394
502
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975 " kétoldalas bronz plakett (97mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft