Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 92

32768.

Amerikai Egyesült Államok 1851. "Kossuth Lajos" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "COPIE" jelzéssel (42mm) T:XF
USA 1851. "Louis Kossuth" one-sided bronze commemorative medallion with "COPIE" mark on the back (42m) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 2017-2021. "Donald J. Trump" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,1g/0.999/39mm) T:PP USA 2017-2021. "Donald J. Trump" double sided, hallmarked Ag medallion in capsule (31,1g/0.999/39mm) C:PP
32769.

Amerikai Egyesült Államok 2017-2021. "Donald J. Trump" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,1g/0.999/39mm) T:PP
USA 2017-2021. "Donald J. Trump" double sided, hallmarked Ag medallion in capsule (31,1g/0.999/39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN "Alcatraz - San Francisco, Calif. / Alcatraz Lighthouse (Alcatraz Világítótorony)" bronz emlékérem ~30 fokban elfordult hátlappal, karton díszcsomagolásban (38mm) T:UNC USA ND "Alcatraz - San Francisco, Calif. / Alcatraz Lighthouse" bronze medallion with ~30 degrees of rotation on the back, in cardboard case (38mm) C:UNC
32770.

Amerikai Egyesült Államok DN "Alcatraz - San Francisco, Calif. / Alcatraz Lighthouse (Alcatraz Világítótorony)" bronz emlékérem ~30 fokban elfordult hátlappal, karton díszcsomagolásban (38mm) T:UNC
USA ND "Alcatraz - San Francisco, Calif. / Alcatraz Lighthouse" bronze medallion with ~30 degrees of rotation on the back, in cardboard case (38mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ausztrália ~1990. "Synroc" szintetikus kő emlékérem eredeti "Australian Nuclear Science and Technology Organisation" dísztokban (39mm) T:XF Australia ~1990. "Synroc" synthetic rock commemorative medallion in original "Australian Nuclear Science and Technology Organisation" case (39mm) C:XF
32771.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ausztria / Bécs 1892. "Joseph Wenzel Radetzky gróf tábornagy emlékmű felavatásának emlékére" ezüstözött bronz emlék medál füllel (37,5mm) T:VF, patina, ezüstözés lekopott Austria / Wien 1892. "To commemorate the inauguration of the memorial monument to Count General Joseph Wenzel Radetzky" silver plated bronze commemorative medal with eark (37,5mm) C:VF, patina, silver plating worn off
32772.

Ausztria / Bécs 1892. "Joseph Wenzel Radetzky gróf tábornagy emlékmű felavatásának emlékére" ezüstözött bronz emlék medál füllel (37,5mm) T:VF, patina, ezüstözés lekopott
Austria / Wien 1892. "To commemorate the inauguration of the memorial monument to Count General Joseph Wenzel Radetzky" silver plated bronze commemorative medal with eark (37,5mm) C:VF, patina, silver plating worn off

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ausztria 1840. August Longin von Lobkowiczot ábrázoló kétoldalas bronz emlékérem. August Longin von Lobkowicz (1797-1842), cseh származású osztrák politikus, Raudnitz (ma: Roudnice nad Labem) hercege, mecénás, udvari kancellár, a birodalmi pénzverés és bányászat igazgatója "AUG. LONG. PRINC. A LOBKOWICZ D. RAUDN. / REI MONETARIAE ET MONTANISTICAE IN AUSTRIAE IMPERIO SUPREMUS MODERATOR" (56mm) T:XF,VF Austria 1840. Double-sided bronze commemorative medal depicting August Longin von Lobkowicz. August Longin von Lobkowicz (1797-1842), Austrian politician of Czech origin, Duke of Raudnitz (now: Roudnice nad Labem), patron, court chancellor, director of the imperial mint and mining "AUG. LONG. PRINC. A LOBKOWICZ D. RAUDN. / REI MONETARIAE ET MONTANISTICAE IN AUSTRIAE IMPERIO SUPREMUS MODERATOR" (56mm) C:XF,VF
32773.

Ausztria 1840. August Longin von Lobkowiczot ábrázoló kétoldalas bronz emlékérem. August Longin von Lobkowicz (1797-1842), cseh származású osztrák politikus, Raudnitz (ma: Roudnice nad Labem) hercege, mecénás, udvari kancellár, a birodalmi pénzverés és bányászat igazgatója "AUG. LONG. PRINC. A LOBKOWICZ D. RAUDN. / REI MONETARIAE ET MONTANISTICAE IN AUSTRIAE IMPERIO SUPREMUS MODERATOR" (56mm) T:XF,VF
Austria 1840. Double-sided bronze commemorative medal depicting August Longin von Lobkowicz. August Longin von Lobkowicz (1797-1842), Austrian politician of Czech origin, Duke of Raudnitz (now: Roudnice nad Labem), patron, court chancellor, director of the imperial mint and mining "AUG. LONG. PRINC. A LOBKOWICZ D. RAUDN. / REI MONETARIAE ET MONTANISTICAE IN AUSTRIAE IMPERIO SUPREMUS MODERATOR" (56mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ausztria 1873. "Ferenc József / Bécsi Világkiállítás - A rotunda" Zn emlékérem füllel (22mm) T:VF, patina Austria 1873. "Franz Joseph / Vienna World's Fair - The Rotunda" Zn commemorative medallion with ear (22mm) C:VF, patina
32774.

Ausztria 1873. "Ferenc József / Bécsi Világkiállítás - A rotunda" Zn emlékérem füllel (22mm) T:VF, patina
Austria 1873. "Franz Joseph / Vienna World's Fair - The Rotunda" Zn commemorative medallion with ear (22mm) C:VF, patina

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

Ausztria 1889. "Rudolf koronaherceg temetésére" kétoldalas Cu emlékzseton füllel "RUDOLPH FRANZ KARL JOSEPH KRONPR. V. OESTERREICH / GEB. D. 21. AUG. 1858. GEST. D. 30. JAN. 1889" (26mm) T:F ph. Austria 1889. "For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria" Cu jeton with ear "RUDOLPH FRANZ KARL JOSEPH KRONPR. V. OESTERREICH / GEB. D. 21. AUG. 1858. GEST. D. 30. JAN. 1889" (26mm) C:F edge error
32775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ausztria 1898. "Az 1848-as szabadságharcosok emlékére az osztrák szociáldemokraták 1898" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF ph., patina Austria 1898. "In memory of the freedom fighters of 1848, the Austrian Social Democrats 1898" double-sided bronze medallion with ear (29mm) C:XF ph., patina
32776.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ausztria 1912. "Allgemeiner Bergmannstag - Wien 1912 16.-20. September - Glück auf! (Általános Bányásznap - Bécs, 1912. szeptember 16-20. - Jó szerencsét!)" lakkozott bronz plakett fa posztamensre erősítve, hátoldalán akasztóval. Szign.: Hans Schaefer (100x79mm) T:AU lakkozás néhány helyen lepattogzott, alatta patina Austria 1912. "Allgemeiner Bergmannstag - Wien 1912 16.-20. September - Glück auf! (General Miners' Day - Vienna, 16-20 September 1912 - Good luck!)" lacquered bronze plaque mounted on a wooden pedestal, with a hanger on the back. Sign: Hans Schaefer (100x79mm) C:AU lacquer has chipped off in some places, patina underneath
32777.

Ausztria 1912. "Allgemeiner Bergmannstag - Wien 1912 16.-20. September - Glück auf! (Általános Bányásznap - Bécs, 1912. szeptember 16-20. - Jó szerencsét!)" lakkozott bronz plakett fa posztamensre erősítve, hátoldalán akasztóval. Szign.: Hans Schaefer (100x79mm) T:AU lakkozás néhány helyen lepattogzott, alatta patina
Austria 1912. "Allgemeiner Bergmannstag - Wien 1912 16.-20. September - Glück auf! (General Miners' Day - Vienna, 16-20 September 1912 - Good luck!)" lacquered bronze plaque mounted on a wooden pedestal, with a hanger on the back. Sign: Hans Schaefer (100x79mm) C:AU lacquer has chipped off in some places, patina underneath

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint
32778.

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat
Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ausztria DN "Andreas Hofer" ezüstözött emlékérem (50mm) T:XF Austria ND "Andreas Hofer" silver plated metal medal (50mm) C:XF
32779.

Ausztria DN "Andreas Hofer" ezüstözött emlékérem (50mm) T:XF
Austria ND "Andreas Hofer" silver plated metal medal (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft