Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 167

DN(~1970-1980) "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés miniatűrrel T:AU
33232.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN(~1970-1980) Magyar Honvédelmi Szövetség "MHS - Kiváló Hallgató" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (28x24mm) T:AU
33233.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

DN(~1970-1980) Magyar Honvédelmi Szövetség "MHS - Kiváló Körvezető" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (28x24mm) T:AU
33234.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

DN(~1970-1980) Magyar Honvédelmi Szövetség "MHS - Kiváló Körvezető" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (28x24mm) T:XF
33235.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1975 k. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, rátétes műgyantás jelvény miniatűrrel (40mm ; 20mm) T:AU
33236.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN (~1980) "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel T:AU
33237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

DN(~1980) Villamos Berendezés Készülék Művek "VBKM - Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (28x29mm) T:AU
33238.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vegyes 5db kitüntető jelvényből és kitüntetésből álló tétel, egy kivétellel mind eredeti tokban, benne: "A szövetkezeti ipar kiváló dolgozója" aranyozott, rátétes műgyantás jelvény miniatűrrel + "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény miniatűrrel (2db, egyik sérült) + "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes műgyantás jelvény (sérült tok) + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC-XF
33239.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes 5db-os vegyes bányász kitüntetés tétel, benne: -1956. "Bányász Szolgálati Érdemérem" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon + 1970. Adományozói levél -1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1975. Adományozói levél, eredeti "A Magyar Népköztársaság Kitüntetése" műbőr tokban -1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1961. Adományozói levél + 1961. Viselési igazolvány, mind eredeti "A Magyar Népköztársaság Kitüntetése" műbőr tokban -DN(~1960) "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, dísztokban -1984. "Bányász Szolgálati Érdemérem" gyémánt fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1985. Adományozói levél, eredeti "A Magyar Népköztársaság Kitüntetése" műbőr tokban T:AU-VF
33240.

Vegyes 5db-os vegyes bányász kitüntetés tétel, benne:
-1956. "Bányász Szolgálati Érdemérem" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon + 1970. Adományozói levél
-1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1975. Adományozói levél, eredeti "A Magyar Népköztársaság Kitüntetése" műbőr tokban
-1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1961. Adományozói levél + 1961. Viselési igazolvány, mind eredeti "A Magyar Népköztársaság Kitüntetése" műbőr tokban
-DN(~1960) "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, dísztokban
-1984. "Bányász Szolgálati Érdemérem" gyémánt fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1985. Adományozói levél, eredeti "A Magyar Népköztársaság Kitüntetése" műbőr tokban T:AU-VF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vegyes, 9db-os jelvény tétel, közte DN(~1960) "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás miniatűr (19mm) + DN "Kiváló Társadalmi Munkás" műgyantás, aranyozott fém kitüntető jelvény (2xklf), (30x39mm) + DN(1960-1970) "Kiváló Dolgozó" Kádár-címeres zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés rossz (sérült) tartásban (~55x57mm) T:AU-VF, "Kiváló Dolgozó" sérült, szétesik
33241.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

~1947-1949. "PB (Partizán Barátok Szövetsége)" zománcozott jelvény (20mm) T:XF / Hungary ~1947-1949. "PB (Partisan Friends Association)" enameled badge (20mm) C:XF
33242.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft