Fotó

Tételek száma: 642

16543.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

16544.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1930 Szent Imre év Aloisio Sincero pápai legátus a Bazilikánál Budapesten. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
16545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1921 vitéz nagybányai Horthy István (1858-1937) lovassági tábornok, birtokos, politikus, felsőházi tag, Horthy Miklós kormányzó bátyjának portréja. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton alján ceruzával jelzett, korabeli dekoratív, üvegezett fakeretben, a kartonon sérülésekkel, a keret kopott, hátulról megerősítették, fotó: 39x29 cm, teljes méret: 60,5x50,5 cm.
16546.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.
16547.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

3 darab Kádár Jánosról készült fotó, 17,5x17 cm alatt
16548.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1996 Egerszegi Krisztina, Kovács Koko István és a magyar olimpiai érmesek nagy méretű fotó kartonon. 42x28 cm
16549.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900-1910 Taffler Elekné Fischer Edit, Fedor Ágnes (1909-1990) író, újságíró testvérének gyerekkori fotója, sérült kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal.
16550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1940 Erotikus akt kalappal és pipával, fotó, 9,5×6,5 cm
16551.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

cca 1989 "Meglepcsi a ládából", szolidan erotikus felvételek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 10x15 cm és 15x10 cm
16552.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Eltérő időpontban készült aktfotók vegyesen, szolidan erotikus felvételek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x10 cm és 10x15 cm
16553.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szolidan erotikus felvételek, amelyek különböző időpontokban készültek, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x10 cm és 10x15 cm
16554.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft