cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1921 vitéz nagybányai Horthy István (1858-1937) lovassági tábornok, birtokos, politikus, felsőházi tag, Horthy Miklós kormányzó bátyjának portréja. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton alján ceruzával jelzett, korabeli dekoratív, üvegezett fakeretben, a kartonon sérülésekkel, a keret kopott, hátulról megerősítették, fotó: 39x29 cm, teljes méret: 60,5x50,5 cm.
cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.