https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 642

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1880 Katharina von Hohenzollern-Sigmaringen (szül. Katharina zu Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893) hercegné portréja, kabinetfotó, jelzés nélkül, körbevágva, 18x12 cm // cca 1880 Portrait of Princess Katharina of Hohenzollern-Sigmaringen (born Katharina of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893), cabinet card, unmarked, cut on the edges, 18x12 cm
1
16531.

cca 1880 Katharina von Hohenzollern-Sigmaringen (szül. Katharina zu Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893) hercegné portréja, kabinetfotó, jelzés nélkül, körbevágva, 18x12 cm // cca 1880 Portrait of Princess Katharina of Hohenzollern-Sigmaringen (born Katharina of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893), cabinet card, unmarked, cut on the edges, 18x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
1
16532.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Thomas Mann és Lukács György fotó + negatív 13x28 cm
1
16533.

Thomas Mann és Lukács György fotó + negatív 13x28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
1
16534.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Grósz Károly (1930-1996) politikus, 1988 és 1989 között az MSZMP főtitkára mások társaságában, színes fotó, 17,5x12 cm
1
16535.

Grósz Károly (1930-1996) politikus, 1988 és 1989 között az MSZMP főtitkára mások társaságában, színes fotó, 17,5x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Ruffy Varga Kálmán (1873-1942) mezőgazdász, szakíró, felsőházi tag, a Ferenc József-rend lovagja, a kassai gazdasági akadémia tanára, később a debreceni M. Kir. Gazdasági Akadémia igazgatója díszmagyarban, kezében zászlóval, keményhátú fotó, a karton alja sérült, 23,5x15,5 cm
1
16536.

cca 1910 Ruffy Varga Kálmán (1873-1942) mezőgazdász, szakíró, felsőházi tag, a Ferenc József-rend lovagja, a kassai gazdasági akadémia tanára, később a debreceni M. Kir. Gazdasági Akadémia igazgatója díszmagyarban, kezében zászlóval, keményhátú fotó, a karton alja sérült, 23,5x15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kismarty-Lechner Loránd (1883-1963) építész, Kismarty-Lechner Jenő fivére, Lechner Ödön unokaöccse fotóhagyatéka, Családi fotóalbum feliratozva, róla, gyermekeiről, rokonságáról készült A képeken többek között szerepel Vitéz Galánthay Glock Tivadar (1872-1956), Lechner Ödön, Lechner Gyula, Lechner Egon és számos más, a családhoz kapcsolódó személy, néhány fotó a képiről, nyaralásokról, stb. Kiskorától egészen az aranylakodalmon keresztül a temetéséig készült fényképek. Mind feliratozva, házi készítésű albumban, A képek kijárnak. összesen 209 db fénykép.
1
16537.

Kismarty-Lechner Loránd (1883-1963) építész, Kismarty-Lechner Jenő fivére, Lechner Ödön unokaöccse fotóhagyatéka, Családi fotóalbum feliratozva, róla, gyermekeiről, rokonságáról készült A képeken többek között szerepel Vitéz Galánthay Glock Tivadar (1872-1956), Lechner Ödön, Lechner Gyula, Lechner Egon és számos más, a családhoz kapcsolódó személy, néhány fotó a képiről, nyaralásokról, stb. Kiskorától egészen az aranylakodalmon keresztül a temetéséig készült fényképek. Mind feliratozva, házi készítésű albumban, A képek kijárnak. összesen 209 db fénykép.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
EUR
,
562,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész és fotóművész felvétele Ady Endréről, fotó, jelzés nélkül, sérült, 22×17 cm
1
16538.

Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész és fotóművész felvétele Ady Endréről, fotó, jelzés nélkül, sérült, 22×17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Rutich Jenő (1889-1938) és dr. Figyér László (1893-19?) orvosok fotói kartonon 7x9 cm
1
16539.

Dr. Rutich Jenő (1889-1938) és dr. Figyér László (1893-19?) orvosok fotói kartonon 7x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1890 Egyiptom, Felsőőri Zarka Elemér földbirtokos és lánya Zarka Lenke fotója, keményhátú fotó sérüléssel, 21×28 cm
1
16540.

cca 1890 Egyiptom, Felsőőri Zarka Elemér földbirtokos és lánya Zarka Lenke fotója, keményhátú fotó sérüléssel, 21×28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933 Sajó Sándor, született Heringer (1868-1933 költő, tanár, drámaíró, tankerületi királyi főigazgató, az MTA levelező tagja temetése 3 db fotó 24x18 cm Albumlapon
1
16541.

1933 Sajó Sándor, született Heringer (1868-1933 költő, tanár, drámaíró, tankerületi királyi főigazgató, az MTA levelező tagja temetése 3 db fotó 24x18 cm Albumlapon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
16542.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz