Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3035953
10331
497
75000
Francois Maxime Joly (1970-): Titan, 2006. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm 3035946
10332
497
75000
Francois Maxime Joly (1970-): Védőangyal, 2010. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm 3343965
10333
497
240000
Frank Frigyes (1890-1976): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×60,5 cm
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
3092995
10334
497
19000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, lapméret: 50x35 cm 3158795
10335
497
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x21 cm 2890849
10336
497
13000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm. 3145268
10337
497
15000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x18 cm 3073207
10338
497
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm 3391150
10339
497
4200
Frans Masereel (1889-1972): Gyötrelem. Fametszet, papír, jelzett a dúcon. Paszpartuban. 30x22 cm 3391154
10340
497
4200
Frans Masereel (1889-1972): Jelenet. Fametszet, papír, jelzett a dúcon. Paszpartuban. 30x22 cm 3280662
10341
497
60000
Frederick Omoyama Odorige (1967-), nigériai festő: Tatafo (zenélő sámán). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Egyéni kiállítás. Magyarországi Szociáldemokrata Párt, Dohány u., Bp., 1998. Reprodukálva a kiállítás prospektusában. Fakeretben. 86x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3401309
10342
497
Füle Mihály (1914-2005): Földes Ferenc portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft