Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3339003
10307
497
F. Kun Márta (1908 - 1990): Téli kert. Olaj, vászon, jelzett 60x70 cm Dekoratív keretben 3394976
10308
497
F... Sándor: Olvasás lecke. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett, dekoratív keretben, Hajtásnyommal. 40x63 cm 3061167
10309
497
40000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf & Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Apró lapszéli szakadással. Kép mérete 55x40 cm 3139981
10310
497
Farkas Attila (1974-): (...) tánc, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Kissé foltos. 42x29,5 cm 3139976
10311
497
Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm 3388428
10312
497
Farsang Sándor (1945-2015): Akt IV. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×46 cm 3388408
10313
497
Farsang Sándor (1945-2015): Motocross, 1980. Cinkkarc, papír, jelzett, próbanyomat VII/IV számozással, lap szélén gyűrődésekkel és paszpartuzás nyomaival, 28,5×40,5 cm 3388419
10314
497
Farsang Sándor (1945-2015): November. Cinkkarc, papír, jelzett, próbanyomat VII, lap széle kissé foltos, 30×39,5 cm 3388412
10315
497
Farsang Sándor (1945-2015): Vonat, 1980. Cinkkarc, papír, jelzett, próbanyomat VII/VII számozással, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 28,5×40,5 cm 3364561
10316
497
Fáy Aladár (1898-1963): Pince, rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/100), lap széle kissé foltos, 30×39 cm 3363182
10317
497
Fazakas Csaba (-): Kopenhágai álom (dream in Kopenhagen), 2009. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA 19/19 számozással. 29,5x29,5 cm 3344598
10318
497
Fazekas Pál (1915-1978): Sétálók, 1957. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 36,5×26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft