Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

Csikós Tibor (1957-): "Des muses de la lité". Színes rézkarc, lágyalap, foltmaratás, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 20x25 cm
10259.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csikós Tibor (1957-): Fantasztikus világ (olvashatatlan címmel), 1996-'05. Színes rézkarc, papír, jelzett. 60x43 cm.
10260.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csikós Tóth András (1902?1963): Zenekar táncoló társasággal, 1932. Vegyes technika, papír, jelzett,papírra kasírozva. 28x21,5 cm
10261.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10262.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 27×21 cm
10263.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm
10264.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett, dekoratív fakeretben. 31x23 cm
10265.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Csóka István (1897-1989): Menekülés. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30x38 cm
10266.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csorba Simon László (1943-2024): Cina-Mana-apa, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 15/30 számozással. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 75x49 cm
10267.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halastó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 81/100. Lapszéli néhány kevés apró folttal, 25×43,5 cm
10268.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Czeglédi Gábor (1970-): A Mátyás-templom télen (Budapesti panoráma), 2003. Rézkarc, papír, jelzett, E.A. XI./XV. számozással. 21x27,5 cm
10269.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10270.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft