Festmények és grafikák Tételek száma: 938
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3392858
10259
497
Csikós Tibor (1957-): "Des muses de la lité". Színes rézkarc, lágyalap, foltmaratás, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 20x25 cm 3361442
10260
497
Csikós Tibor (1957-): Fantasztikus világ (olvashatatlan címmel), 1996-'05. Színes rézkarc, papír, jelzett. 60x43 cm. 3397910
10261
497
Csikós Tóth András (1902?1963): Zenekar táncoló társasággal, 1932. Vegyes technika, papír, jelzett,papírra kasírozva. 28x21,5 cm 2615779
10262
497
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2635027
10263
497
Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 27×21 cm 3364200
10264
497
3400
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm 3362138
10265
497
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók I). Üvegezett, dekoratív fakeretben. 31x23 cm 3395442
10266
497
Csóka István (1897-1989): Menekülés. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30x38 cm 3365226
10267
497
Csorba Simon László (1943-2024): Cina-Mana-apa, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 15/30 számozással. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 75x49 cm 3365288
10268
497
3800
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halastó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 81/100. Lapszéli néhány kevés apró folttal, 25×43,5 cm 3387242
10269
497
Czeglédi Gábor (1970-): A Mátyás-templom télen (Budapesti panoráma), 2003. Rézkarc, papír, jelzett, E.A. XI./XV. számozással. 21x27,5 cm 2596578
10270
497
Czibor Ildikó (1969- ): Akusztika, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft