Festmények és grafikák

Tételek száma: 938

Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, lapszéli egészen apró szakadással, 26×55 cm
10247.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Csavlek András (1942-): Dunakanyar, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződéssel, 8x13 cm
10248.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csépe Juli (Kvasznay Julianna, 1955-2008): Zöldellő táj (cím nélkül), 1998. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm.
10249.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Csepeli Németh Miklós (1934-2012), 11 db mű: Alakok. Fém lemezbe karcolt rajzok (nyomódúcok?), részben festett, egyik jelzett, többi jelzés nélkül, kopott, kb. 23×14,5 és 29x16 cm közötti méretekben
10250.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy arcképe, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 42x29,5 cm.
10251.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes emberek, 2003. Akvarell, papír. Jelzett. 29,5x42 cm
10252.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság női akttal, 2003. Akvarell, karton. Jelzett. 46x44 cm
10253.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

10254.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 2003. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 29,5x42 cm.
10255.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 42x29,5 cm
10256.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír. Jelzett. Közepén hajtva, hajtásnyom mentén kisebb szakadással. 42x29,5 cm
10257.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Csepregi Anita (1985-): Szitakötő II. Akril - vegyes technika, farost, jelzett, 40x30cm
10258.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft