Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394916
11134
497
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jn: 2 db akt. Pasztell, akvarell, papír., 42x30 cm 3391284
11135
497
John jelzéssel: Organikus formák. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva, 24×19,5 cm 3400809
11136
497
Jurida Károly (1935-2009): Hevessy György portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29 cm 3297452
11137
497
3200
Kaposi A. jelzéssel: Stíltan, vázlatgyűjtemény (díszítőminták, motívumok), összesen kb. 25-30 db, ceruza, papír, vegyes méretben és állapotban 3363653
11138
497
Király jelzéssel: Hegyvidéki táj. Tempera, karton. Szélén kissé sérült. 42x29,5 cm 3366083
11139
497
Korga jelzéssel: Női aktok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír. Lap egyik sarkában apró sérüléssel. 61x42,5 cm 3216008
11140
497
Kosztrics jelzéssel: Lány hegedűvel. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 80x60 cm 3128750
11141
497
Kovács jelzéssel (Tornai Gyula után?): Hárem. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 64x98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3391067
11142
497
Kozma Lajos (1884-1948): Páros. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 22×20 cm 3391068
11143
497
Kozma Lajos (1884-1948): Sírok. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 22×20 cm 3361572
11144
497
13000
Kühl jelzéssel (Anna Kühl?), XX. sz. eleje: Vitorlások. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm 3391928
11145
497
L , Attila Jelzéssel: Cím nélkül, Akvarell, papír, hátul autográf felirattal 10x20 cm Keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft