Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 314

Jn: 2 db akt. Pasztell, akvarell, papír., 42x30 cm
11134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

John jelzéssel: Organikus formák. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva, 24×19,5 cm
11135.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jurida Károly (1935-2009): Hevessy György portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29 cm
11136.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kaposi A. jelzéssel: Stíltan, vázlatgyűjtemény (díszítőminták, motívumok), összesen kb. 25-30 db, ceruza, papír, vegyes méretben és állapotban
11137.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Király jelzéssel: Hegyvidéki táj. Tempera, karton. Szélén kissé sérült. 42x29,5 cm
11138.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Korga jelzéssel: Női aktok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír. Lap egyik sarkában apró sérüléssel. 61x42,5 cm
11139.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11140.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11141.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kozma Lajos (1884-1948): Páros. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 22×20 cm
11142.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kozma Lajos (1884-1948): Sírok. Nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 22×20 cm
11143.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kühl jelzéssel (Anna Kühl?), XX. sz. eleje: Vitorlások. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm
11144.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

L , Attila Jelzéssel: Cím nélkül, Akvarell, papír, hátul autográf felirattal 10x20 cm Keretben
11145.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft