Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 314
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3379453
11085
497
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 30x38 cm 3400133
11086
497
14000
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm 3338787
11087
497
Jelzés nélkül: Fekvő akt, ceruza, papír, kissé foltos, 42×30 cm 3339004
11088
497
Jelzés nélkül: Fürdőzők. Olaj, vászon, keretben 49x58 cm 3385976
11089
497
Jelzés nélkül: Hazafelé. Rézkarc, papír. Gyűrődésekkel. 27,5x33,5 cm 3365591
11090
497
4400
Jelzés nélkül: Házak a fák mögött. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 37×57 cm 3398802
11091
497
Jelzés nélkül: Házak a hegyoldalban. Olaj, karton, fa keretben, kis lyukkal a képen. 29x39 cm 3055846
11092
497
Jelzés nélkül: Horgászó és csónakázó gyerekek. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 35,5×48 cm 3395439
11093
497
24000
Jelzés nélkül: Japánkert, párral, akvarell. Sérült keretben. 40x50 cm 3340419
11095
497
Jelzés nélkül: Kavalkád. Litográfia, papír. 50x66 cm 3362356
11096
497
Jelzés nélkül: Koncert kavalkád. Nyomat, farost, 60x80 cm, sérült. 3273057
11097
497
Jelzés nélkül: Krisztus. Pasztell, papír, jelzett, 70x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft