Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 314

Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 30x38 cm
11085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22

Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm
11086.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Fekvő akt, ceruza, papír, kissé foltos, 42×30 cm
11087.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Fürdőzők. Olaj, vászon, keretben 49x58 cm
11088.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Hazafelé. Rézkarc, papír. Gyűrődésekkel. 27,5x33,5 cm
11089.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Házak a fák mögött. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 37×57 cm
11090.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Jelzés nélkül: Házak a hegyoldalban. Olaj, karton, fa keretben, kis lyukkal a képen. 29x39 cm
11091.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Horgászó és csónakázó gyerekek. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 35,5×48 cm
11092.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Japánkert, párral, akvarell. Sérült keretben. 40x50 cm
11093.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Kavalkád. Litográfia, papír. 50x66 cm
11095.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Koncert kavalkád. Nyomat, farost, 60x80 cm, sérült.
11096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Krisztus. Pasztell, papír, jelzett, 70x50 cm
11097.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft