Könyvek: Történelem

Tételek száma: 257

Csánki Dezső: Magyarország történelmi földrajza a Hunyadiak korában I-V. köt. Bp., 1985, ÁKV, XII+4+788+6 p.; VIII+860+6 p.;10+696+6 p.;4+415+5 p.+1 (Trencsén vármegye a Hunyadiak korában, kihajtható térkép) t.; VII+1+971+5 p. Az 1890-1941 között kiadott könyvsorozat reprint kiadása. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötések, jó állapotban.
19358.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Tóth Sándor László: A mezőkeresztesi csata és a tizenöt éves háború. Szeged,2000,Belvedere Meridionale, 479+1 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19360.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. I-II. köt. Pest, 1854., Emich Gusztáv, 4+IV+471+1 p; 4+ 587 p. Korabeli aranyozott gerincű vászon és félvászon-kötés. Első teljes kiadás
19361.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

19362.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Napoleon I Sa Vie, Son Regne by Leon Meyniel Paris, 1927. Delagrave. 227p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Enyhe kopással Az előzéklapnál kis sérüléssel. Ajándékozási címkével.
19363.

Napoleon I Sa Vie, Son Regne by Leon Meyniel
Paris, 1927. Delagrave. 227p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Enyhe kopással Az előzéklapnál kis sérüléssel. Ajándékozási címkével.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból 1-3 kötet. I. köt: Az 1859-ki olasz háború korszaka II. köt.: A villafrancai béka után.; III. köt.: A remény és csapások kora 1860-1862.; Bp., 1881-1882, Athenaeum, 526 p, 4+578+1p; 773 p. Korabeli, kissé kopott félbőr-kötésben, eredeti papírborítók bekötve. Néhány foltos lappal.
19364.

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból 1-3 kötet.
I. köt: Az 1859-ki olasz háború korszaka
II. köt.: A villafrancai béka után.;
III. köt.: A remény és csapások kora 1860-1862.;
Bp., 1881-1882, Athenaeum, 526 p, 4+578+1p; 773 p.
Korabeli, kissé kopott félbőr-kötésben, eredeti papírborítók bekötve. Néhány foltos lappal.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Borvendég Zsuzsanna: A Cég megnyertjei - a megnyertek cégei. Titkosszolgálati vállalatalapítások és valutakitermelés a Kádár-rendszer idején. Bp., 2018, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára - Nemzeti Emlékezet Bizottsága, 181+3 p.Kiadói papírkötés.
19365.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Jean Hatzfeld: A bozótvágó kések évszaka. A ruandai gyilkosok vallanak. Ford.: Láng Júlia. Bp., 2006., Ulpius-ház. Kiadói papírkötés.
19366.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Márki Sándor: Mária Magyarország királynéja. 1370-1395. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1885, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19367.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Das Gold von Nyíregyháza. Archäologische Fundkomplexe mit Goldgegenständen in der Sammlung des Jósa-András-Museums Nyíregyháza. Redaktion: Katalin Almássy, Eszter Istvánovits und Katalin Kurucz. Archäologische Sammlungen in Nyíregyháza 1. Nyíregyháza, 1997, Jósa-András-Múzeum, 183+1 p.+1 (kihajtható tábla) t. + VIII t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19368.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bús János - Szabó Péter: Béke poraikra ... III. Dokumentum-emlékkönyv a második világháború nyugati hadműveleti területén és a nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról. Bp., 2013, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19369.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19370.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft