Festmények és grafikák

Tételek száma: 899

Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
10916.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Zsigovics Iván (1958- ): Az öreg fa virágai. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 29,5x20 cm
10917.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsigovics Iván (1958- ): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100), lap széle sérültt és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
10918.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Zalavári József (1955-): Geometria (cím nélkül), 1980. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 70x70 cm / pencil on paper, signed on the reverse, framed
10919.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Z. Kovács János (1951-): Tabán- Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x22 cm
10920.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zórád Géza (1896-1959): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
10921.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10922.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

10923.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsuráffy Mária Erzsébet (1939-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldaláén Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 50×60 cm
10924.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Zilzer Gyula (1898-1969): Pokoli orgona, 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 32x24 cm
10925.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Xantus Gyula (1919-1993): Jelenet. Akril, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 16x17,5 cm
10926.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft