Festmények és grafikák Tételek száma: 899
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3363238
10916
492
3800
Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm 3363237
10917
492
Zsigovics Iván (1958- ): Az öreg fa virágai. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 29,5x20 cm 3363239
10918
492
4200
Zsigovics Iván (1958- ): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100), lap széle sérültt és kissé foltos, 29,5x39,5 cm 3333581
10919
492
280000
Zalavári József (1955-): Geometria (cím nélkül), 1980. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 70x70 cm / pencil on paper, signed on the reverse, framed
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
3316156
10920
492
Z. Kovács János (1951-): Tabán- Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x22 cm 3290375
10921
492
14000
Zórád Géza (1896-1959): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben. 3057130
10922
492
40000
Zalakovács József (1954-): Ábránd, vegyes technika, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 45,5x67 cm 3116592
10923
492
Weber József (?-?): Külvárosi hangulat (Óbuda). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 22,5x14 cm 3336530
10924
492
28000
Zsuráffy Mária Erzsébet (1939-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldaláén Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 50×60 cm 3336374
10925
492
Zilzer Gyula (1898-1969): Pokoli orgona, 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Lapszéli apró sérülésekkel és apró foltokkal. 32x24 cm 3358269
10926
492
Xantus Gyula (1919-1993): Jelenet. Akril, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 16x17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft