Térképek Tételek száma: 195
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3369188
17420
491
Maps
6 db Budapest kerület és városrész térkép, vegyes állapotban 3369194
17421
491
Maps
21 db magyar város és település térképe: Albertirsa, Balatonföldvár, Debrecen, Esztergom, stb. 3376907
17422
491
2200
Maps
cca 1880-1890 Leuzinger, Rudolf: Touristen-Karte der Schweiz / Svájc turistatérképe, 1 : 400.000, Bern, Kümmerly & Frey, vászonra kasírozva, 64,5x91,5 cm 3376846
17423
491
Maps
cca 1930 Kemény Andor: A túracsónak evezős térképe - A Duna Esztergom-Budapest szakasza, nagyméretű térkép, kisebb sérülésekkel, sérült, hiányos borítóval, 42,5x229 cm 3376876
17424
491
Maps
1997 A változó Európa, politikai térkép, EU-csatlakozásra váró közép-európai országok, 1 : 4.000.000, nagyméretű térkép, 107x114 cm 3376878
17425
491
Maps
4 db Amerikai Egyesült Államok (USA) térkép, vegyes méretben és állapotban 3377328
17426
491
3800
Maps
1888 Georg Mayr's specielle Reise- und Gerbirgs-Karte vom Lande Tyrol [...], München, vászontérkép, 72×72 cm 3378747
17427
491
Maps
cca 1930-1940 A Pilis- és Börzsöny-hegység turista térképe. A Magyar Turista Egyesület közreműködésével turista adatokkal ellátta: vitéz Csókakőy (Plökl) Nándor. 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, II. kiadás, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 68x46 cm 3378871
17428
491
Maps
A Velencei-hegység geológiai térképe, 1 : 40.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., egy-két kis lapszéli sérüléssel, 48,5x80 cm 3378622
17429
491
3800
Maps
1955 A Mecsek turistaút-hálózata, I. Nyugati és középső rész, II. Keleti rész, 2 db térkép, Pécs, Idegenforgalmi Hivatal kiadása, 29x41,5 cm 3378544
17430
491
Maps
cca 1895-1900 4 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Tolna vármegye, Európa Mátyás király halála évében, Európa politikai térképe, Budapest környéke. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, 30x24 cm körüli méretben 3378632
17431
491
Maps
1927 Budai hegyek, Kirándulók térképe I. sz., 1 : 37.500, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, 69x49,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft