Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 188
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2124887
12860
491
Antique
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm. 2765757
12861
491
Antique
Keleti fém siketfajdos tálka, jelzés nélkül, 11x8cm 3300885
12862
491
Antique
Antik ruhadísz, Bourbon-liliom (fleur-de-lis) motívummal, fém, 7x4,5 cm 2962963
12863
491
Antique
Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm 2937568
12864
491
11000
Antique
Miniatúra. Ifjú arcképe. Csont keretben. 9x10 cm 3373111
12865
491
Antique
3373103
12866
491
Antique
Antik lornyon, zománcozott nyéllel. Kissé akad. 12 cm 3372486
12867
491
Antique
Magyar Nemzeti Bank Sátoraljaújhely pecsétnyomófej, d: 3,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft