Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 532
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3379011
21505
491
Székely László: Táltoslovak hátán. Mesék 6-12 éves gyermekeknek. Györgyfi György rajzaival. [Rákospalota],én.,Szalézi Művek, 110+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. 3378992
21506
491
Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle book.) Ford.: Békési Gyula. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pallagi Gyula. Mühlbeck Károly képeivel. Bp., 1911, Athenaeum, 182+1 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel. 3321515
21507
491
Kunszery Gyula: Vegyétek és igyátok. DEDIKÁLT! Bp., Singer és Wolfner. 80p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3305501
21508
491
Némethi Lajos: GriMaszk. Versek a színházról. (Dedikált!) Kaján Tibor rajzaival. Miskolc, 2010, Herendi 2004 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Némethi Lajos (1951- ) által dedikált példány. 3305509
21509
491
Heltai Jenő: A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1936, Széchenyi Rt. (Athenaeum-ny.), 143+(1) p. Első kiadás. Átkötött félműbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban. 3335632
21510
491
Tournier, Michel: Kispróza. Fordítói dedikációval. Bp.-Pécs, József Attila Kör-Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3360167
21511
491
Íves Könyvek 13.: Csányi János: Színházi ember. DEDIKÁLT! Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p.+ 6 (fekete-fehér műmelléklet: Shakespeare: Szentivánéji álom) t. Kiadói papírkötés. Számozott (45./300) példány. 3335660
21512
491
2200
Tamás István: Összetartozás. Válogatott versek és prózák. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Cserház Művész Kör. 120p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3335878
21513
491
EAD. Anton Wildgans szonettei. Bp., 1928, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet, 36p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 3301131
21514
491
Ruva Farkas Pál: Fújj a szél rongyos kabátom. Novelláskötet. hn., 2016, Cigány Írószövetség és Nemzeti Művelődési Társaság. Kiadói papírkötés. 3335572
21515
491
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., Athenaeum. 3. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3370977
21516
491
Vantsó Gyula: A viharsarok szélcsendben. Bp., 1938., Szerzői, 43 p. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft