Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 532
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3374216
21493
491
Stumpf András: Szörényi. Rohan az idő. Bp., 2015, Trubadúr - Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel. 3374063
21494
491
Deréki Antal: Pálczás szinészek. (Emlékeimből.) A szerző, Deréki Antal (szül. Leipnik) (1849-1931) színész, színműíró által dedikált példány. Bp., 1914, Budapesti Nyomda és Lapkiadó Rt., 1 (címkép) t.+ 144 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel. 3377421
21495
491
Göckel, Claudia: Szállodai levelezés 5 nyelven. 2007, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3377467
21496
491
Mikes Lilla: Kálmán György visszatér... ALÁÍRT! H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3376449
21497
491
Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p. 3376441
21498
491
Lutter Tibor: Dráma és Valóság. Angol drámatörténeti kérdések ; Budapest ? 1947 ? Fűzött papírkötés ? 81p. 3368863
21499
491
Michel Martin: A bűvös négyzetek. Bp., 1993, Top Trading Hungary, (10) p. Kiadói tűzött papírkötés. 3369277
21500
491
2200
Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. H.n., é.n., 72 p. Kalóz kiadás. Félvászon-kötésben. 3370420
21501
491
Hock János: Börtönvirágok. Bp., 1935, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 189+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, sérült, részben szétváló fűzéssel. 3379006
21502
491
Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos. 3378999
21503
491
Tabéry Géza: Vértorony I-II. köt. [Egy kötetben.] Cluj/Kolozsvár, 1929,Erdélyi Szépmíves Céh, 212+2+191 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel. 3378962
21504
491
2200
Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Elbeszélő költemény. DEDIKÁLT! Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos, hajtott kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft