Soos Mihály: Éghajlattan, a természettudományok kedvelőinek. Pest, 1870, Athenaeum, XIV+2+461+4 p.+3 (színes litográfiák) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal és 1 egészoldalas, színes litográfiával, valamint 3 színes, litografált táblával. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.