Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3246368
11470
489
3400
Hollóházi és Alföldi 4 darab korsó, aljukon Magyar Posta megjelöléssel, m: 11-16 cm 3305039
11471
489
Hollóházi németjuhász. Jelzett, h: 21 cm 3331251
11472
489
Hollóházi kobalt váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával 15 cm 3330672
11473
489
Hollóházi koma bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 3331010
11474
489
Hollóházi Lillafüred porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 8x9 cm 3133424
11475
489
Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, ujja sérült, m: 14 cm 2958481
11476
489
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm 3269377
11477
489
2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár 3263637
11478
489
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 12 cm 3303889
11479
489
Hollóházi libatolvaj, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3303891
11480
489
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, hibátlan h: 20,5 cm 3188246
11481
489
60000
cca 1870-1880, A Herendi Viktória mintát utánzó, Hausmaler Karl Anton által festett 6 darabos mélyített tányér szett. A tányérok császári tiszti hagyatékból származnak, peremükön Rehák Magda tulajdonos monogramja látható. Mesterjelzése lekopott, masszába nyomott formaszámokkal jelzett, kopott, d: 22,5 cm /// Circa 1870-1880, Hausmaler Karl Anton: Herend Victoria-patterned 6-piece deep plate set. The plates come from the estate of an imperial officer, and the rim features the monogram of the owner, Magda Rehák. The master mark has worn off, and they are marked with impressed shape numbers, worn, diameter: 22.5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft