Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3338078
11418
489
24000
Zsolnay váza pár gazdag bogyómintával díszítve. cca 19. sz. vége, jelzett, kis restaurálással, m: 23,5 cm 3356069
11419
489
30000
cca 1920/30 Zsolnay kisplasztika - keselyű figurákkal díszített névjegykártyatartó. Savmaratott felületű, többszínű, közte domináns kékes színű eozin mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, kis kopásokkal, a béka figurája ragasztott, 17x14x10 cm 3358996
11420
489
28000
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 3298607
11421
489
24000
Zsolnay kaspó. Zöld mázzal fedett fehércserép, ismétlődő stilizált levélmintával, 5518 sorszámmal, jelzett, pereménél két mázrepedésből indult repedésvonallal, d: 24 cm, m: 9 cm 3356045
11422
489
22000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás süteményes készlet, teljes, jelzett, d: 18-30 cm 3356572
11423
489
Zsolnay liliommintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 27 cm 3356582
11424
489
Zsolnay Exclusiv aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm 3345672
11425
489
14000
Zsolnay eozin mázas szüreti pohár. Arany eozinmázzal borított, hibátlan m: 16 cm 3358358
11427
489
15000
Zsolnay fajansz ágytál. Porcelángombos fém fedéllel Jelzett, jó állapotú 56x34 cm 3356590
11429
489
Zsolnay eozin mázas őzpár. Jelzett, 1-2 kisebb lepattanással, 15,5x8 cm 3356042
11430
489
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás süteményes tányér szett, jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm 3032705
11431
489
4800
Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft