Porcelán

Tételek száma: 318

Zsolnay váza pár gazdag bogyómintával díszítve. cca 19. sz. vége, jelzett, kis restaurálással, m: 23,5 cm
11418.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1920/30 Zsolnay kisplasztika - keselyű figurákkal díszített névjegykártyatartó. Savmaratott felületű, többszínű, közte domináns kékes színű eozin mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, kis kopásokkal, a béka figurája ragasztott, 17x14x10 cm
11419.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
13

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11420.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

11421.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás süteményes készlet, teljes, jelzett, d: 18-30 cm
11422.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Zsolnay liliommintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 27 cm
11423.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay Exclusiv aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11424.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Zsolnay eozin mázas szüreti pohár. Arany eozinmázzal borított, hibátlan m: 16 cm
11425.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Zsolnay fajansz ágytál. Porcelángombos fém fedéllel Jelzett, jó állapotú 56x34 cm
11427.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Zsolnay eozin mázas őzpár. Jelzett, 1-2 kisebb lepattanással, 15,5x8 cm
11429.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás süteményes tányér szett, jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm
11430.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm
11431.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft