Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3357163
12097
489
60000
Antique
Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm. 3354354
12098
489
30000
Antique
Antik nagypolgári ötágú lángbúrás csillár, eredeti búrákkal, jó állapotban, d: cca 60 cm ///KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 3319421
12099
489
90000
Antique
Az Amerikai Egyesült Államos története óriás teknőspáncélra faragva. 47x60 cm / History of USA carved on turtle back 3319652
12100
489
80000
Antique
Bronz kandallóóra készlet asztali óra és két gyertyatartó párban. Óra szatír fejes felesütős, ingajáratos. szép zománc számlappal. Működő, jó állapotban. m: 45, 50 cm 3288763
12101
489
24000
Antique
Ortodox kehely, kehelytartó, kehelyfedő tartó, kehelyfedő. cca 18. sz. vége, magyar, kehely m: 20,5 cm, kehelyfedő sérült. 3354276
12102
489
Antique
Tevan Margit (1901-1978) doboz, jelzett, hibátlan, 11x11 cm 3354277
12103
489
Antique
Tevan Margit (1901-1978) tálca, jelzett, kopással,33,5x19 cm 2979339
12104
489
32000
Antique
Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm 3047614
12105
489
44000
Antique
Pakisztáni bokhara kézi szövésű szőnyeg. XX. sz. eleje Régi javítással. 130x180 cm 3055320
12107
489
Antique
Japán lakkozott pipere szett, fiókos, többrekeszes, tükrös dobozban, hiánnyal, sérült zárral, 39x27x11 cm 3032968
12108
489
Antique
Savoy csillár 4+1 égős, új állapotban, bontatlan eredeti dobozában d: kb 45 cm hibátlan búrákkal 3358867
12109
489
Antique
Rózsás kínáló. Jelzett alpakka AS jelzéssel, áttört. 24x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft