3 db Heil Edit (?-): 2 tájkép, egy virág csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 28x13 cm, 12x16 cm Keretben, jelzettek, egyik hátoldalán a művész autográf dedikációjával
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
August Hirsching (1889-1962): Német udvar, 1929. Olaj, rétegelt falemez, jelezve jobbra lent, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 59,5x44 cm
Torben Bo Halbirk (1947-2018), dán művész: Gesztusok (cím nélkül). Akvatinta, papír, jelzett, lapszéli hajtásnyommal és kisebb elszíneződéssel, 30x54 cm
Bruno Héroux (1868-1944): Csokoládé (Schokolade). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 21,5x15 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained