Festmények és grafikák

Tételek száma: 743

3 db Heil Edit (?-): 2 tájkép, egy virág csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 28x13 cm, 12x16 cm Keretben, jelzettek, egyik hátoldalán a művész autográf dedikációjával
10272.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Herman Lipót (1884-1972): Portré. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 13x7 cm
10273.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Hartung Sándor (1962-): Szeptember. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 29x41 cm
10274.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10275.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

Helbing Ferenc (1870-1958): Párducokkal, nyomat, paszpartuban, jelzett, 16×15 cm
10276.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
19

August Hirsching (1889-1962): Német udvar, 1929. Olaj, rétegelt falemez, jelezve jobbra lent, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 59,5x44 cm
10277.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Torben Bo Halbirk (1947-2018), dán művész: Gesztusok (cím nélkül). Akvatinta, papír, jelzett, lapszéli hajtásnyommal és kisebb elszíneződéssel, 30x54 cm
10278.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bruno Héroux (1868-1944): Csokoládé (Schokolade). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 21,5x15 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained
10279.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Halmos Klára (1953-): Itáliai emlék, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/XV számozással. 33x24,5 cm
10280.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herbert Ferenc (-): Halászbástya. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39x26 cm
10281.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 24×18 cm
10282.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10283.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft