Festmények és grafikák Tételek száma: 743
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3351748
10151
489
19000
Czinege Zsolt (1964-): Párizs. Olaj, farost, jelzett. 28,5×40 cm. Dekoratív fakeretben. 3078684
10152
489
Csóka Béla (1926-2005): Széna hordás hajóval. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült.60x80 cm. 3354700
10153
489
Csikós Tibor (1957-): Kvinnor (asszonyok). Színes rézkarc, lágyalap, foltmaratás, papír, jelzett, 26,5x15,5 cm 3360250
10154
489
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1995. Akvarell, karton, jelezve jobbra lent. Kissé laza paszpartuban. 29x52,5 cm. 3360247
10155
489
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm. 3360244
10156
489
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1990. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 32x31,5 cm. 2884579
10157
489
3800
Conrad Gyula (1877-1959): Arco di Settinio Severa Róma, 1910-es évek. Litográfia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25x34 cm. 3358706
10158
489
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép sétálókkal. Olaj, karton, jelezve középen lent. 59x48 cm 3356845
10159
489
Klf. alkotók, 3 db híres orvos portréja: Csanády András (1929-): Markusovszky Lajos (litográfia), id. Koffán Károly (1909-1985): Semmelweis Ignác (litográfia), Kórusz József (1927-2010): Hetényi Géza (rézkarc), papír, mindegyik jelzett, kartonra kasírozva, részben foltos, lapméret: 48x33 cn 3356851
10160
489
Csont István (1944-1992): össz. 13 db rajz és sokszorosított grafika, klf. technikák (tus, szitanyomat stb.), papír, részben jelzett, klf, méretekben. 3356494
10161
489
Csergezán Pál (1924-1996): Disznóölés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (83/100). Üvegezett fakeretben. 21,5×29 cm 3356490
10162
489
Csergezán Pál (1924-1996): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (78/100). Üvegezett fakeretben. 19,5×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft