Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3341255
22060
488
4200
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) hullám-glídes karkötő tengeri csillag függővel, jelzett, h: 16-18 cm, nettó: 8,4 g 3341253
22061
488
4800
Ezüst(Ag) sokköves fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 9,3 g 3341248
22062
488
Ezüst(Ag) masszív glídes karkötő, jelezett, h: 20,5 cm, nettó: 19,4 g 3341243
22063
488
Ezüst(Ag) csillagmintás karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 3,5 g 3341240
22064
488
Ezüst(Ag) hatszálas fonott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 6,9 g 3339921
22065
488
3200
Ezüst (Ag) ceruza, jelzés nélkül, sérült, h: 12 cm, beruttó: 14g 3341239
22066
488
Ezüst(Ag) szövött karkötő köves díszekkel, h: 18 c, bruttó: 4,3 g 3344364
22067
488
Ezüst (Ag) nyaklánc szelencével, markazitkövekkel, jelzett, bruttó 8,5g 3344361
22068
488
Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, markazitkövekkel, jelzett, bruttó 5,8g 3339930
22069
488
Ezüst (Ag) kígyó mintás nyaklánc és karika fülbevaló 12 g 3341112
22070
488
Ezüst(Ag) ovális sokköves fülbevalópár, jelzett, 1,5×1 cm, bruttó: 2,8 g 3341128
22071
488
Ezüst(Ag) 2 pár fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft