Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3352628
22048
488
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kanál, Schwartz & Steiner, jelzett, nettó 69g 3345751
22049
488
24000
Ezüst(Ag) szervírozó villa, jelzett, h: 22 cm, nettó: 114,1 g 2927807
22050
488
28000
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g 3341149
22051
488
Ezüst(Ag) 2 db kék és rózsaszín köves gyűrű, méret: 48, 49, bruttó: 6 g 3341358
22052
488
4200
Ezüst(Ag) duplagolyós nyaklánc véshető kis medállal, jelzett, h: 42 cm, 2,2×1,6 cm, nettó: 8,1 g 3341315
22053
488
Ezüst(Ag) lapos dupla szemes nyaklánc négylevelű lóhere medállal, jelzett, h: 45 cm, 3,5×1,9 cm, nettó: 7,9 g 3341279
22054
488
2200
Ezüst(Ag) walles nyaklánc kereszt medállal, jelzett, h: 41 cm, 4×2 cm, nettó: 4,1 g 3341309
22055
488
Ezüst(Ag) anker nyaklánc modern köves medállal, jelzett, h: 44 cm, 4×1,3 cm, bruttó: 12,2 g 3341245
22056
488
Ezüst(Ag) triplaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5,8 g 3341234
22057
488
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 3,3 g 3339940
22058
488
Ezüst (Ag) nyaklánc maci fejes medállal 11 g 3339937
22059
488
Ezüst (Ag) nyaklánc köves medállal 4,23 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft