Militária Tételek száma: 276
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3347061
17423
488
Military
1940 Gödöllő, M. kir. Honvéd Kiegészítő Kirendeltség katonai igazolványi lap 3347064
17424
488
Military
1940 Aszód, 3. kieg. parancsnokság katonai igazolványi lap 3346240
17425
488
Military
Mannlicher M1895 bajonett, kissé megviselt, rozsdás állapotban (látható jelzés nélkül), h: 34,5 cm 3341384
17426
488
14000
Military
M. Kir. Honvédség, tiszti kardbojt, viseltes állapotban 3339495
17427
488
Military
"Tiszti étkezde" felirattal, koronával és monogrammal ellátott kávéskanál, ezüstözött alpakka, jelzett (Szandrik), h: 11,5 cm 3341044
17428
488
Military
Kádár-kori egyenruha felvarró, 6,5x5,5 cm 3341027
17429
488
Military
cca 1948 "Kossuth Akadémia" (Honvéd Kossuth Akadémia) felvarróval ellátott nemzetiszínű asztali zászló, 20x11,5 cm 3341400
17430
488
Military
Magyar Néphadsereg, katonai bőr öv, kopottas állapotban, h: 132 3341386
17431
488
14000
Military
M. Kir. Honvédség, tiszti zárt kardbojt / szuronybojt, viseltes állapotban 3347861
17432
488
Military
1943 Kassa (Felvidék), II. világháborús katonai emléktárgy, frontmunka: réz gyufatartó, kétoldalt beütött/vésett mintával és felirattal: "1943. VI. 25. KASSA / M. KIR. VIII. LGV. TÜ. OSZT." (M. Kir. VIII. Honvéd Légvédelmi Tüzérosztály), "D. E." monogrammal, alján rögzítőcsavarral, 10,5x4 cm 3341447
17433
488
Military
M. Kir. Honvéd Légierő egyenruha gombok, 3 db + 1 db Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet egyenruha gomb 3341439
17434
488
Military
M. Kir. Honvédség, Szent Koronás katonai egyenruha gombok, össz. 14 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft