Militária Tételek száma: 276
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3341564
17387
488
Military
cca 1917 Emil Prochaska (1877-1925) báró, őrnagy, a cs. és kir. 78. (eszéki) gyalogezred tisztje (később a lengyel hadsereg dandártábornoka) az I. világháborúban, a katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztjével (1917. augusztusában tüntették ki vele). Fotólap, a hátoldalon feliratozva, kis sérüléssel, 14x9 cm 3347841
17388
488
Military
ca 1915 Dunai Flottila S.M.S. Bosna hajó és legénysége kikötve Modern nagyítás. 18x11 cm 3352318
17389
488
Military
cca 1918 Kisfiú játékpuskával és Boelcke feliratú sapkában, emlékezve Oswald Boelcke (1891-1916) az első igazi német vadászrepülő egység parancsnokára, aki harc közben vesztette életét Löbenwein Harald soproni fényképész fotója, 13,5×8,5 cm 3352302
17390
488
Military
1917 Agyonlőtt orosz katona holtteste egy magyar lovas katona és civil nők között, fotó, hátoldalon feliratozva, 13,5 cm 3341361
17391
488
Military
Magyar Honvédség Mi-8 kiképző repülő-helikopter század felvarró, 12x8 cm 3341365
17392
488
Military
Magyar Honvédség 89. Szolnok Vegyes Szállítórepülő Ezred felvarró, 12x10 cm 3341370
17393
488
Military
Magyar Honvédség 34. Bercsényi Ejtőernyős Zászlóalj felvarró, 8,5x7 cm 3341373
17394
488
Military
Magyar Honvédség Mi-8 szállító repülő-helikopter század felvarró, 6,5x10,5 cm 3341375
17395
488
Military
Magyar Honvédség An-24 szállító repülő század felvarró, 10,5x9,5 cm 3347817
17396
488
Military
1917 Dunai Flottila monitora és legénysége a part mellett kikötve, részletgazdag fotó. Sérült fotó 11x8 cm 3347666
17397
488
Military
ca 1915 Dunai Flottila S.M.S. Szamos és Körös Fotónyomat 14x8 cm Danube Fleet S.M.S. Körös and Szamos 3347796
17398
488
Military
1917 Dunai Flottila S.M.S. Bodrog az S töltőhajóval. Korabeli illusztráció 15x10 cm Danube Fleet S.M.S. Bodrog with tugboat S1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft